Złomowanie na terenie Będzina


Wiele samochodów na Polskich drogach to, przykro mówić, wraki, które powinny zostać oddane do auto złom Będzin, ze względu na ich wątpliwy stan techniczny. Są to samochody zaniedbane i właściciele musza liczyć się z tym, że nie otrzymają zbyt wiele gotówki z próby sprzedaży. Jak pozbyć się więc grata?

Wiadomo, że każdy by chciał mieć jak największy zysk ze sprzedaży samochodu. Wyjątkowe jednostki mogą liczyć na sprzedaż, naprawę i użytkowanie, a w takim przypadku możemy liczyć na większą kwotę, ale popularne, zniszczone nie znajdą kupca. Jeżeli tak się stanie najlepiej sprzedać samochód do auto złom Będzin. Pieniądze wypłacamy w gotówce do ręki i dajemy gwarancję na pozbycie się pojazdu i to po najbardziej optymalnej cenie. Oferujemy bezpłatny transport lawetą jeżeli samochód nie jeździ.

Wybierając nasz auto złom Będzin prosimy o kontakt i dostarczenie niezbędnych dokumentów. Nasza firma nie pobiera żadnych dodatkowych czy też ukrytych opłat – wyjątkiem jest, jeżeli samochód jest lżejszy niż waga podana w dowodzie rejestracyjnym, wtedy liczymy 10 złotych za każdy brakujący kilogram.

Dlatego warto pomyśleć o właściwej utylizacji starego samochodu. Oddając pojazd do auto złom Będzin możecie być pewni, że zostanie ono zdemontowane zgodnie z przepisami o ochronie środowiska.